Vůně pro ženy

Toaletní voda Eclipse

  Kód: 16785 Toaletní voda Eclipse 30 ml Vůně inspirovaná kontrastem mezi sluncem a měsícem vás okouzlí zelenými bylinnými tóny s náznakem pomeranče a melounu, které obklopují květinové vodní srdce a průsvitné pižmo.

Toaletní voda Moon

  Kód: 16784 Toaletní voda Moon 30 ml Vaše noci rozzáří křišťálová krása měsíce. Ozón a kořenité tóny citrusů a kardamomu objímají květinové srdce, které přechází ve smyslný dozvuk kosatce a dřevitých pižem.

Toaletní voda Sun

  Kód: 16783 Toaletní voda Sun 30 ml Koupejte se v jemné záři líbezného východu slunce. Probudí vás nádech pomerančového oleje, křupavých jablek a černého rybízu. Horké sluneční srdce žhne kořenitým kardamomem a frézií s lákavými záblesky konvalinek, egyptského jasmínu a pižma.

Toaletní voda Miss O Fashion Princess

  Kód: 16985 Toaletní voda Miss O Fashion Princess 50 ml Krásný flakón s pumpičkou v retro stylu skrývá šťavnatý výbuch aromatického ovoce a delikátních frézií. Jedinečně ženské srdce z bramboříku a jasmínu hladce vplouvá do lahodných pralinek, pižma a krémových dřevitých tónů.

Toaletní voda Miss O

  Kód: 7714 Toaletní voda Miss O Květinovo-ovocná vůně s nezaměnitelnou příchutí svěžesti, mládí, zdravé drzosti a vytříbeného vkusu. 50 ml

Toaletní voda Miss O Club Privé

  Kód: 13854 Toaletní voda Miss O Club Privé   Svěží harmonie bergamotu a pomerančových kvítků se mísí s vůní konvalinek a v závěru se rozlévá v tónech smyslného jantaru. 50 ml

Parfémová voda Amber Elixir

  Kód: 11367 Parfémovaná voda Amber Elixir 50 ml Vůně naplněná tajemnou krásou jantaru vyzařuje lákavou auru smyslnosti a pomalého ztišení. Vřelé tóny černého rybízu a mandarinky dlouze splývají se zářivou slunečnicí a pižmem a dopadají do měkké náruče jantarového svitu.

Parfémová voda Precious Moments - NOVINKA!

  Kód: 18957 Parfémovaná voda Precious Moments 50 ml Parfémovaná voda Precious Moments vás oslní nádherně vybroušeným flakónem s oddělitelným prstenem, pravým diamantovým prachem a krásnou vůní. Rozkvétá šťavnatým jablkem a tóny lesního ovoce, které se snoubí s bílým květinovým srdcem. Dozvuk...