Příběhy úspěšných v Oriflame cz

 

Příběhy se povídají, příběhy se píší, příběhy se žijí a příběhy se předávají dál. Ne o všech se ale dá říci, že jsou zároveň skutečné, hluboce lidské, inspirující, motivující, hladící i povznášející.

Nám se podařilo najít ve firmě Oriflame stovky takových příběhů, některé z nich jsme sesbírali a vytvořili tak „Knihu příběhů úspěšných“. Jsem přesvědčená, že v každém z nich najdeme i kus sebe přesto, že třeba právě náš příběh tam uveden není. Jednotlivé příběhy z knihy nyní najdete i zde, na internetových stránkách.

Použijme tuto „knihu“ jako zdroj síly ve chvilkách, kdy nám právě veselo není, jako vstupní bránu pro člověka, který se rozhoduje připojit, ale možná váhá, zda bude Oriflame tou správnou volbou, jako rezervoár dalších příběhů poté, co jsme už vyčerpali svoje, jako poselství, které společně s našimi hodnotami předáváme dál.

Oriflame je o lidech a pro lidi, a také o lidskosti, nadšení a energii. Je o odvaze se měnit, o odvaze snít, o odvaze jít dál. Toto všechno je v „příbězích“ skryto mezi řádky. Velmi trefně to vyjadřuje jeden z příběhů, ve kterém mě zaujala věta: „Co bych asi udělal a kam bych asi došel, kdybych se nebál?“ Odpověď možná najdete právě v této knize.
 

Knihu si můžete objednat pod kódem 91153 za 79 Kč.

 

Příběhy úspěšných poradců zveřejněné v časopisech

Jiří Pech - týdeník Květy (pdf)

Blanka Barvířobá - časopis Vlasta (pdf)

Irena Polánková - týdeník Květy (pdf)

Veronika Minaříková - časopis Vlasta (pdf)

Lenka Malinová - týdeník Květy (pdf)

Ellen Jahodová - časopis Vlasta (pdf)

Marie Pavlíčková - časopis Vlasta (pdf)

 

 Zaregistrujte se nyní!