O společnosti Oriflame cz 

Kvalitní přírodní švédská  kosmetika

Oriflame v roce 1967 založili dva bratři a jejich přítel. Dnes je Oriflame mezinárodní kosmetickou firmou přímého prodeje zastoupeného v 61 zemích světa.  Patří v současné době mezi nejrychleji rostoucí kosmetické společnosti přímého prodeje na světě.

Oriflame nabízí silnou obchodní příležitost všem, kteří si chtějí již od prvního dne začít vydělávat a zároveň pracovat na naplnění svých osobních snů a cílů.

 

 V České repuplice začala společnost Oriflame působit již v roce 1990 a do této chvíle se postupně připojilo více než 90 000 nezávislých kosmetických poradců z celé ČR.

Těchto vynikajících výsledků dosahuje především díky spojení vysoce kvalitní přírodní kosmetiky a atraktivní výdělkové příležitosti pro všechny kosmetické proradce.

Oriflame v ČR spolupracuje od roku 2000 s Nadací Terezy Maxové, která podporuje děti vyrůstajících v dětských domovech a kojeneckých ústavech.

Oriflame:

  • respektuje přírodu
  • chrání životní prostředí
  • netestuje výrobky na zvířatech
  • používá recyklované obaly
  • nevyužívá dětskou pracovní sílu

________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame. Oficiální stránky společnosti naleznete na  www.oriflame.cz